גרפולוגיה - שפת גוף - יוגה צחוק - משחק - סדנאות גיבוש לעובדים

אודות
סדנאות גיבוש צוות
הרצאות
מסיבה לכל אירוע
גרפולוגיה כתבות
ייעוץ גרפולוגי
יעוץ תדמית
לימודים
מתנות
ערב שירה
פורום - ערב צוות | ערבי גיבוש | מסיבת רווקות
שפת גוף
צור קשר
שפת גוף     גרפולוגיה     מסיבת רווקות     הרצאות וסדנאות      
סדנה לצוות


כדי לבחור סדנה נכונה יש צורך לאפיין ולהכריע מה הצוות רוצה ומה הצוות צריך. מה מטרת הסדנה והתוצאה שאתם חפצים וזאת בהתאם לסוג האירוע: יום גיבוש, ערב צוות, ימי כיף, מסיבת פרידה, טקס סיום פרויקט. סדנה לצוות עובדים יכולה להיות "הדובדבן שבקצפת" או "המרור" של פסח, תלוי בתכנים שיוצקים לאירוע. אם תבחרו בהרצאה על מצב האוזון ברוב המקרים אתם בכיוון "המרור". אך אם תזמינו סדנת צחוק ומשחקי חברה היתוליים העובדים יהינו "מהדובדבן שבקצפת".


חשיבות סדנאות גיבוש


צוות הביטחון של הנשיא ברק אובאמה הוא זה שעזר לנשיא לקבל את ההחלטה ב2.5.2011 לחסל את אוסמה בן לאדן. צוות עובדים בעל יכולות משלימות שעובד בסינרגיה גבוהה התוצאות העסקיות שלו יהיו גבוהות יותר. סדנת גיבוש זאת  הדרך להגברת המוטיבציה, ההנאה והלכידות שבין העובדים.


רעיונות עבור סדנה איכותית לצוות עובדים


1.סדנת משחקים – משחקי הכרות שיעזרו להכיר יותר את העולם האישי של העובדים החדשים, משחקי חשיבה, משחקי צחוק, משחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית. שימוש באביזרים לעידוד החופש, והיצירתיות


2.סדנת גרפולוגיה – סדנה מרתקת ומעניינת. פירוש ראשוני של החתימות מול כלל העובדים והעובדות. שרבוט ציורים לבדיקת היצרים. חזקות על פי כתב היד. זוגיות על פי המילים.


3.סדנת שפת גוף – רושם ראשוני בין גברים לנשים, פלרטוט, שפת גוף בעסקים, חוסר יושר ועצבנות, העובדים עולים ומברכים ואנו בודקים את מצב היצרים הסדנה כוללת משחקים לחיזוק תקשורת בין אישית ועבודת צוות.


4.סדנת צחוק – על פי תורת היוגה צחוק נערוך תחרויות צחוק בין העובדים.. נפיג את הלחץ והשחיקה דרך משחקים ואפיזודות משעשעות. נלמד איך קולות מגברים את הצחוק. הפעלות במעגלים יצחיקו את המנהלים.


5.סדנת תיאטרון – "העולם במה וכולנו שחקנים" – משחקי אסוציאציה, תחרויות פנטומימה, דיבוב בג'יבריש, פעילות בחלל החדר. הופעת "כוכב נולד המאלתר הגדול בישראל".


6.סדנה משולבת – ניתן לשלב בין סדנת תיאטרון, גרפולוגיה ושפת גוף או בין סדנת משחקים ליוגה צחוק. יחד איתכם נבנה את הסדנה עם התכנים המתאימים ביותר עבור סוג האירוע והתאמתו לרמת המנהלים והעובדים.


לפרטים התקשרו ישירות ל-050-5711160 (עד 22:00) או למשרד בבקרים 03-5590868פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים אודותסדנאות גיבוש צוותהרצאות מסיבה לכל אירועגרפולוגיה כתבותייעוץ גרפולוגייעוץ תדמיתלימודיםמתנות ערב שירהפורום - ערב צוות | ערבי גיבוש | מסיבת רווקות שפת גוףצור קשר