גרפולוגיה - שפת גוף - יוגה צחוק - משחק - סדנאות גיבוש לעובדים

אודות
סדנאות גיבוש צוות
הרצאות
מסיבה לכל אירוע
גרפולוגיה כתבות
ייעוץ גרפולוגי
יעוץ תדמית
לימודים
מתנות
ערב שירה
פורום - ערב צוות | ערבי גיבוש | מסיבת רווקות
שפת גוף
צור קשר
שפת גוף     גרפולוגיה     מסיבת רווקות     הרצאות וסדנאות      
גיבוש עובדים

גיבוש עובדים הדרך להגיע לכל עובד !! 


 


תכליתו של ניהול נכון היא למצוא את המקום שבו העובד ממש את הפוטנציאל והכשרון שלו. ערב גיבוש לעובדים הוא השלב שבו ניתן לזהות יכולות נוספות של העובדים.סדנאות גיבוש העובדים זאת הדרך לכך.


 


1. גיבוש עובדים דרך סדנה בשפת גוף. הקשר שבין הגוף שלנו לתקשורת לא מילולית. יחסים בין עובדים, בין גברים לנשים דרך שפת הגוף. פלרטוט כחלק מפיתוי של לקוח או בן/בת זוג. חוויה מיוחדת שהצוות יצחק עליה עוד הרבה זמן.


 


2. גיבוש עובדים דרך סדנת גרפולוגיה. ניתן יהיה לקחת כתבי יד של העובדים השונים ועל הצוותים יהיה לזהות את כתבי היד של המנהלים, כמו כן יצורפו כתבי יד ניטרליים לחלוטין. אומנם יצחקו קצת על חשבונכם אבל החוויה תישאר להרבה מאוד זמן.


 


3.גיבוש עובדים דרך סדנא בפנטומימה וצחוק - הצוות מקבל משימה. כדי לבצע את המשימה עליו לעשות חלוקת תפקידים תוך ציותית.... והכל בפנטומימה.


 


ניתן ליצור קשר 03-5590868


גיבוש עובדים בערב אחד מוצלח 


הפירוט המלא לערב גיבוש עובדים מוצלח תחת הסיסמא " הגיבוש הוא כלי לעוד עובד מרוצה".בסדנא משולבת ייחודית ומרתקת, מתובלת בהרבה הומר העובדים יופתעו ויופעלו דרך מספר סגנונות :סגנון גרפולוגי - נחשוף את התקשורת של העובדים על פי הגרפולוגיה. נבדוק כיצד נראה כתב יד של לקוח מוחצן, זה שאומר הכל בפרצוף כמו צונמאי מתפרץ רק שדרך הגרפולוגיה נגלה שבמיטה הוא לא זה ששולט. שרבוט ציורים ובדיקת יצרים, אבחון חתימות המגלות רושם ראשוני.סגנון שפת גוף-  תדמית אישית ושפת גוף בעולם העסקים. נעלה את העובדים שמוכנים לספר על "הפאדיחה" של החיים  או על טעות מצחיקה שקרתה להם בעבודה. ואז.... נפענח את שפת גופם. פלרטוט בין גברים לנשים  נצחק ביחד על התנועות "פאליות" המשדרות לנו..... אני מעוניין/ת בך הלילה "דארלינג".סגנון קומדיה - העובדים יהנו ממבחר הפעלות משחק. פנטומימה, אלתור, משחקי תנועה במרחב ותחרות שירה שונה.סגנון יוגה צחוק - לסיום נערוך מעגל אחד גדול שדרכו נחווה צחוק קבוצתי לשחרור ולקבלת תחושת סינרגיה.להזמנת סדנת גיבוש לעובדים ניתן להתקשר ישירות לנייד 050-5711160 הקוו פתוח עד 22:00 בלילה כולל שבתות וערבי חג*. בבקרים ניתן להתקשר למשרד 03-5598868*המטרה שלנו שאת/ה תקצרו את הפירות !!!לפירוט מלא

גיבוש עובדים דוגמת הבוסטון סלטיקס 
מאמר זה בוחן כיצד נראה גיבוש העובדים דרך קבוצת כדורסל כמן הבוסטון סלטיקס..
לכתבה המלאה אודות גיבוש עובדים....

לפירוט מלא

גיבוש לעובדים דרך החושים 
גיבווש לעובדים דרך החושים !!!!

חוויה מעולם אחר לעובדים שלך. הכנסו ותחושו את הסדנא המיוחדת שלנו.

לפירוט מלא

פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים אודותסדנאות גיבוש צוותהרצאות מסיבה לכל אירועגרפולוגיה כתבותייעוץ גרפולוגייעוץ תדמיתלימודיםמתנות ערב שירהפורום - ערב צוות | ערבי גיבוש | מסיבת רווקות שפת גוףצור קשר